Budúcnosť Naughty Dog? Buď The Last of Us Part 3 alebo nová IP

Neil Druckmann sa rozhovoril o budúcnosti štúdia Naughty Dog.

Neil Druckmann sa nezmazateľne zapísal do histórie štúdia Nuughty Dog. Začínal v ňom ešte ako programátor hier pre Playstation 2 a dnes je jeho viceprezidentom a scenáristom.

V aktuálnom rozhovore pre magazín GQ sa rozhovoril aj o budúcnosti štúdia. Konkrétne o hrách, na ktorých by v Naughty Dog mohli pracovať.

Šok! Sony stiahlo The Last of Us Part 2 z predaja!

“Ako pomaličky začnete finišovať veci [na hre], kreatívnej zodpovednosti je zrazu menej a menej. Moja myseľ si jednoducho nevie pomôcť a myslí na ďalšie veci. Takže áno, ďalšou vecou môže byť Part 3, ale tak isto novou vecou môže byť aj nejaká nová IP.”

Z jeho slov je teda zrejmé, že už nejakú dobu rozmýšľa nad ďalšou hrou, ktorú by v budúcnosti mohli priniesť. Každopádne, ešte im nevyšlo ani The Last of Us Part 2, ktoré príde do obchodov 19. Júna. Embargo na recenzie padá v Piatok, 12. Júna o 9 ráno, takže ak chcete vedieť, ako sa nám páčila hra, v tom čase si refreshujte našu stránku.

Marek Jaroš

Mám 22 rokov a Gameware.eu je môj semestrálny projekt. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂